Naujienų archyvas

Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2020

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) Baltijos šalių klasterių bendruomenę ir visus, besidominčius klasterių veikla ir jos galimybėmis, gruodžio 10 d. kviečia į tradicinį Kalėdinį Baltijos klasterių forumą. Šių metų renginio tema: Europos žaliojo kurso įgyvendinimas ir skaitmeninė transformacija. Dėl ribojimų, susijusių su COVID-19 viruso plitimu, šiemet renginys vyks nuotoliniu būdu. 

Informacinio renginio metu klasterių politikos aktualijas, tendencijas ir plėtros galimybes nauju programavimo laikotarpiu pristatys bei Lietuvos klasterių ekosistemos naujienas aptars

  • Europos Komisijos Pažangių technologijų, klasterių ir socialinės ekonomikos skyriaus vadovė Ulla Engelman.
  • Analitikė ir viešosios politikos konsultantė dr. Emily Wise.
  • Lietuvos klasterių tinklo direktorė Kristina Šermukšnytė-Alešiūnienė.
  • „FoodScale Hub“ viceprezidentas, vienas iš agro-maisto skaitmeninių inovacijų centrų ekosistemos pradininkų Europoje Grigoris Chatzikostas.
  • Žiedinės ekonomikos ir tvaraus vystymosi vadovė Maite Ardèvol ir Klasterių skyriaus tarptautinių projektų vadovė Emma Vendrell, Katalonijos verslo konkurencingumo skatinimo agentūra ACCIÓ.
  • Lietuvos švariųjų technologijų klasterio koordinatorė Laima Kaušpadienė.
  • Vilniaus kino klasterio koordinatorius Romanas Matulis.

Renginys vyks anglų kalba. Jį moderuos klasterių fasilitatorius Deividas Petrulevičius (MITA). 

Kviečiame susipažinti su atnaujinta renginio programa ir registruotis!

Renginys „Kalėdinis Baltijos klasterių forumas 2020“ – viena iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) koordinuojamo projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra (InoLink)“ veiklų. Projektas skatina įmonių jungimąsi į klasterius, didina klasterių brandą, skatina augimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Projekto partneris – Lietuvos inovacijų centras (LIC). Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.