Naujienų archyvas

Metinis Sveikatos technologijų klasterio iVita narių renginys

 
Rugsėjo 14 d. įvyko metinis Sveikatos technologijų klasterio iVita narių renginys, kuris sulaukė itin didelio dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Konferencijoje dalyvavo ir naujai prisijungę nariai.
 
Metinio susitikimo metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas naujų galimybių pristatymu klasterio nariams, todėl  pirma renginio dalis išimtinai skirta šioms aktualijoms.
 
Lietuvos inovacijų centro (LIC) atstovas Gytis Junevičius pristatė skaitmenizavimo galimybės įmonėms/ EDIH ir paskelbtus finansavimo priemonių kvietimus.
 
Renginio akimirka, asmeninio archyvo nuotrauka
 
Klasterio iVita konsultantė Daiva Ulkienė atparė medicinos prietaisų ir in vitro diagnostikos priemonių sertifikavimo iššūkius bei pristatė šiuo metu klasterio kartu su partneriais iš Rumunijos, Belgijos, Airijos ir Graikijos vykdomą projektą „NoBoCap“ (angl. Notified Body Increased Capacity)“, kurio tikslas yra padidinti notifikuotųjų įstaigų pajėgumus ir prisidėti prie spartesnio medicinos prietaisų ir in vitro diagnostikos priemonių sertifikavimo proceso visos Europos mastu.
 
Renginio akimirka, asmeninio archyvo nuotrauka
 
Klasterio vadovė Diana Vertelkienė susitikimo metu apžvelgė iVita klasterio strategines sritis, kurios apima MTEPI veiklų  skatinimą, bendruomenės plėtrą bei  klasterio ir jo narių kompetencijų ugdymą. Taip pat pristatė naujus narius bei aptarė svarbiausius klasterio veiklos uždavinius ir jų įgyvendinimą.
 
Renginio akimirka, asmeninio archyvo nuotrauka
 
Antroje renginio dalyje KTU EVF Neuromarketingo specialistė Eglė Vaičiukynaitė pristatė neuromarketingo ir generatyvinio dirbtino intelekto pagrindus, konkrečių įrankių/platformų įvairovę bei supažindino su jų taikomaisiais aspektais versle. Taip pat leido iš arti pamatyti kaip veikia mobili žvilgsnio sekimo technologija (akiniai) ir kokios jos panaudojimo galimybės versle.
 
Renginio akimirka, asmeninio archyvo nuotrauka
 

Sveikatos technologijų klasterio iVita narių susitikimas organizuojamas kasmet, jo metu įvertinami pasiekimai ir sutariami tikslai ateičiai.