Nariai

Nariai

Trumpa istorija. 2011 m.paskatintos konkurencinės verslo aplinkos ir vykdomų bendrų projektų 8-uonios organizacijos susivienijo į bendrą sveikatos technologijų klasterį iVita. Sėkmingo bendradarbiavimo dėka sveikatos technologijų klasterio bendruomenė nuolatos auga.

Susipažinkite su sveikatos technologijų klasterio iVita nariais:

   
1617364790_0_DF_logo-07ea251b91fd87af9a1016e17750f3ef.png
UAB „De Futuro“

Klasterio koordinatorius

   
 
Tai jauna, ambicinga įmonė, subūrusi aukštos kvalifikacijos specialistų komandą. Viena iš įmonės funkcijų – sėkmingai administruoti sveikatingumo klasterio iVita veiklą, konsultuoti klasterio narius bei įvairiapusiškai jiems padėti teisingai pasirinkti mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) projektus, pagal projekto specifiką pasirinkti tinkamą rizikos mažinimo priemonę, padėti MTTP projektų administracinėse veiklose bei prisidėti MTTP veiklų vykdyme.
Pagrindinė įmonės veikla yra įvairių mokslinių tyrimų organizavimas ir atlikimas bei naujų produktų komercializavimas.

 

Pagrindinės kompetencijos

 • -Klasterio veiklų koordinavimas;
 • -Įvairių naudų atnešimas klasterio nariams per verslo ir projektų galimybes, finansavimo pritraukimą, žinių ir patirties pasidalijimą bei bendradarbiavimą;
 • -Ilgalaikė patirtis įvairių projektų administravime;
 • -Ilgalaikė patirtis dalyvaujant ES finansuojamuose projektuose pagal skirtingas programas (6BP, 7BP, Artemis, Eureka, Eurostars ir t.t.);
 • -Gebėjimai prižiūrint žinių įgijimo procesą pagal subrangos sutartis;
 • -Žinių valdymas;
 • -Informacinių technologijų taikymas kaip dalis naujų produktų ir paslaugų;
 • -Platūs techniniai įgūdžiai, tokie kaip techninės ir programinės įrangos kūrimas.

 

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.defuturo.lt
Plačiau
1627375578_0_Logo_Audimas_2015-da3b5d251b1481106cebb0a9e9e077c9.png
AB „Audimas“

 

 

 
Įkurta 1931 metais, kompanija AB „Audimas“ yra funkcinių sporto ir laisvalaikio rūbų kūrimo, dizaino ir gamybos rinkos lyderė Baltijos šalyse. Įmonė pagrindinį dėmesį skiria sportinei aprangai ir techniniams tekstilės produktams – naujausia funkcinė, technologijų pagrindu pagaminta sportinė apranga.
 
Šiandien įmonėje dirba daugiau nei 450 žmonių ir metinė apyvarta siekia apie 25 mln. eurų.
Įmonė vysto dvi verslo kryptis:
 • -Drabužių tiekimo valdymas, t.y. tiekimo verslas. Tiekimo verslas siūlo sportinių rūbų tiekimo sprendimus, kurie reikalauja pažangios gamybos technologijų ir aukštos kokybės. Įmonė turi sukaupusi patikimą ir didelę produktų išvystymo ir tiekimo žinomiems Europos prekiniams ženklams patirtį.
 • -Nuosavo prekinio ženklo kolekcijų kūrimas, išvystymas ir distribucija, t.y. prekės ženklo verslas. Šiame versle įmonė kuria ir platina sportinę aprangą su prekės ženklu „Audimas“. „Audimas" prekinis ženklas yra tarp geriausių sporto ir aktyvaus laisvalaikio drabužių prekės ženklų Lietuvoje. Regioninis prekės ženklo verslas apima tinkamos sporto gyvensenos drabužių kolekcijų kūrimą ir sportinės aprangos platinimą per mažmeninės prekybos ir franšizės parduotuvių tinklą Baltijos šalyse. Bendrovės prekės ženklo verslas sudaro 35 procentus jos konsoliduotų pardavimų.
 
Pagrindinės kompetencijos
 • -Atsižvelgiant į naujoves, kaip į labai svarbią priemonę, bendrovė naudoja naujausią „besiūlę“ technologiją, lazerinį pjaustymą, įvairias spausdinimo technologijas, kurios siūlo daug lengvesnę, švaresnę išvaizdą, plokščias siūles bei papildomas dizaino galimybes, įskaitant naudojimą naujausių tamprių audinių;
 • -Sumanių drabužių kūrimas, bendradarbiaujant su kitomis įmonėmis ir mokslo institucijomis;
 • -Būdama dinamiška ir nepriklausoma įmonė turi pajėgumų greitai reaguoti į rinkos paklausą ir pristatyti gaminius per kelias savaites;
 • -Įmonė turi ilgametę patirtį dirbant su Europos sporto prekių ženklų gamintojais bei jiems kuriant ir tiekiant naujus produktus.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.audimas.lt
Plačiau
1406809966_0_ortopedija_120x55_4v-4014f2ac5f5776f638721d1652cb4330.png
AB „Ortopedijos technika“
   

Didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse, kuri savo veiklą pradėjo 1945 metais. Šiandien „Ortopedijos technika“ užima apie 50 % nacionalinės rinkos. Įmonės populiarumą lemia klientams siūlomas visas paslaugų kompleksas, gilios veiklos tradicijos, kompetentingų specialistų komanda bei modernios technologijos.  Įmonė savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias modernias ortopedijos technines priemones ir paslaugas.

Pagrindinės kompetencijos
Pagrindinė veikla yra ortopedinių prekių gamyba ir medicininių paslaugų teikimas:
 • -Tekstilės, plastiko, megzti įtvarai sportui, reabilitacijai ir motinystei;
 • -Įtvarų gamyba pagal Pre-preg technologiją;
 • -Ortopedinė avalynė, pėdos įtvarai, ortopediniai batų įdėklai;
 • -Ortopedų, reabilitologų, neurologų, endokrinologų, chirurgų konsultacijos;
 • -Atliekamos artroskopinės sąnarių ir korekcinės pėdos operacijos;
 • -Protezavimo ir reabilitacijos centras;
 • -Išsiplėtusių venų operacijos.
Įmonė palaiko glaudžius ir ilgalaikius ryšius su Europos bendrovėmis. Užsienio partneriai vertina įmonės gaminių optimalų kainos ir kokybės santykį.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.ortopedija.lt
Plačiau
1406810004_0_maistas_sportui_120x55_4v-892c662731892a46a93c7fc1ca7e832f.png
UAB „G Sportas"
  
„Maistas Sportui“ yra specializuotų, maisto papildų sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems žmonėms, parduotuvių tinklas Lietuvoje. „Maistas Sportui” verslo partneriai yra garsios, gerai žinomos ir patikimos maisto papildų gamintojos. Įmonė yra išskirtiniai atstovai Lietuvoje šių gamintojų: „Universal Nutrition“, „Nutrend“, „Scitec Nutrition“, „Vitargo“, „Planta Pol“, „Full Force“,„Sigma Sport“, „Sport Pharma“ ir kitų.
 
Pagrindinės kompetencijos
 • -Įmonė siūlo plačiausią maistinių medžiagų asortimentą sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems žmonėms;
 • -Įmonė skatina ir populiarina sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą;
 • -Įmonė remia daugelį sporto renginių, įvairių sporto šakų atletus ir dalyvauja įvairiose sporto bei sveikatingumo parodose.
 
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.maistassportui.lt
Plačiau
1406810056_0_lsu_120x55_4v-387314a06a05907e0ad9d9d75b6efcf1.png
Lietuvos sporto universitetas
    
Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas buvo įkurtas po Antrojo Pasaulio karo 1945 metais kaip savarankiška aukštoji mokykla. Institutas įsikūrė buvusio Kūno kultūros rūmų pastate, kuris buvo pastatytas 1934 metais. 1999 metais institutas pavadintas Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA). 2012 metais Akademija tapo Lietuvos sporto universitetu (LSU).
LSU yra svarbus sporto mokslo centras ir kūno kultūros bei sporto vertybių ir tradicijų puoselėtojas. Per visus veiklos metus universitetas parengė apie 14000 kūno kultūros mokytojų, įvairių sporto šakų aukštos kvalifikacijos trenerių, kineziterapijos specialistų, turizmo ir sporto vadybininkų ir kt. Daug žymių mokslininkų, pasaulyje garsių trenerių ir visuomenės veikėjų baigė šį universitetą. Nemažai LSU auklėtinių tapo olimpinių žaidynių nugalėtojais, pasaulio ir Europos čempionatų čempionais bei prizininkais. Tarp jų Europos bokso čempionas A. Šocikas, Olimpinio aukso medalio laimėtojas ir krepšinio pasaulio čempionas M. Paulauskas, olimpinių žaidynių čempionai V. Chomičius, R. Kurtinaitis, V. Alekna, A. Skujytė ir kt.
Pagrindinės kompetencijos
Siekdama išlikti atvira, dinamiška ir nuolat tobulėjančia, Universiteto bendruomenė pripažįsta tarptautiškumo plėtojimą ir įsiliejimą į Europos aukštojo mokslo erdvę pagrindiniais veiksniais, užtikrinančiais studijų ir mokslo kokybę, rengiamų specialistų konkurencingumą Europos darbo rinkoje ir akademinės bendruomenės kūrybiškumą. Universitetas siekia plėtoti bendradarbiavimo ryšius su Europos šalių universitetais, pasiryžusi skleisti mokslo žinias ir kultūros vertybes, perimti Europos universitetų sukauptą patirtį ir atrasti savo unikalią vietą Europos aukštojo mokslo erdvėje.
Pagrindinės LSU stiprybės:
 • -Sporto fiziologijos ir sporto genetikos tyrimų tarptautinė kokybė;
 • -Sporto studijų ir kineziterapijos programų didelis patrauklumas Lietuvos jaunimui;
 • -Didelis sporto specialistų (ypač krepšinio) prestižas;
 • -LSU — vienintelė aukštoji mokykla Lietuvoje, rengianti sporto trenerius (daugiau šios srities specialistai mūsų šalyje niekur nėra rengiami);
 • -LSU bendruomenės siekis tapti mokslu, studijomis ir inovacijomis grįstu sporto universitetu;
 • -Tarptautinių ekspertų akredituotos visos studijų programos;
 • -Išplėtotas tarptautinių partnerių tinklas dėstytojų akademiniams mainams vystyti bei studentų mainams ir praktikai atlikti.
Specializacijų kryptys: sportas, fizinis ugdymas, reabilitacija, sveikatinimas ir rekreacija.
Lietuvos sporto universitetas yra pradėjęs ir plėtoja glaudžius bendradarbiavimo ryšius su kitomis aukštojo mokslo institucijomis, siekiant keistis patirtimi, pagerinti švietimo, mokymo ir mokslinių tyrimų kokybę.
Universitetas pradėjo aktyviai dalyvauti tokiose tarptautinėse mokslo ir studijų programose kaip TEMPUS ir SOCRATES. LSU yra daugelio aukšto lygio tarptautinių tinklų ir asociacijų narys.
Universiteto mokslininkai garsina aukštąją mokyklą sporto mokslo pasiekimais ir tyrimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jų straipsniai skelbiami prestižiniuose mokslo žurnaluose, kuriuos skaito ir vertina viso pasaulio Sporto mokslo elitas.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.lsu.lt
Plačiau
1406810097_0_linija_120x55_4v-3eeeababb9768be725de5dd5c1718ffb.png
UAB „Amžių linija“
Sporto klubas ir sveikatingumo centras „Linija“ dirba nuo 2000 metų. Sporto centras savo klientams siūlo platų paslaugų spektrą - grupinių treniruočių salės, treniruoklių salės, baseinai, pirtys, grožio salonas ir soliariumas. Taipogi klubas rūpinasi ir pateikia puikių pasiūlymų vaikams, mamoms prieš ir po gimdymo bei senjorams.
Pagrindinės kompetencijos
 • -Darnus jaunatviškų ir patyrusių specialistų kolektyvas įkvepia novatoriškomis sveikatingumo idėjomis, kurios virsta Jūsų gera fizine ir dvasine savijauta;
 • -Siūlo įvairias modernias ir labiausiai reikalingas grupines treniruotes aktyviems žmonėms;
 • -Profesionalūs treneriai visada pasiruošę patarti ir pakonsultuoti savo klientus sporto ir mitybos klausimais.
 
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.linijasportas.lt
Plačiau
1406810144_0_tony_resort_120x55_4v-1d88715a39395c98623c2242caeffaad.png
UAB „Anupriškių parkas“
      
Poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ įsikūręs gražioje Lietuvos vietoje – Anupriškių pušyne, netoli Trakų. Viešbučio kompleksas klientams siūlo aukštos kokybės apgyvendinimo, konferencijų, renginių organizavimo ir pramogų paslaugas.
Pagrindinės kompetencijos
 • -Vienoje vietoje teikia platų paslaugų spektrą, kuris apima apgyvendinimo, pramogų ir maisto tiekimo paslaugas;
 • -Kuria ir prižiūri oazę gamtoje, į kurią darniai įsilieja poilsio ir pramogų architektūra;
 • -Užtikrina kokybišką poilsį ir malonų bei profesionalų aptarnavimą;
 • -Įvertinti 2011 metų turizmo apdovanojimu už sėkmingiausią šeimų turizmo idėją Lietuvoje;
 • -Įmonė sėkmingai bendradarbiauja su tarptautinėmis turizmo agentūromis, teikdama geriausias svetingumo paslaugas klientams;
 • -Dar daugiau, lojalios užsienio kompanijos nuolatos naudojasi teikiamomis paslaugomis.
 
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.tonyresort.lt
Plačiau
1554987083_0_bct_naujas_logo_120x55_bl_v4-fd7fdb3dd11f6a66ef5c3704dd6caa87.png
UAB „Baltec CNC Technologies“
      
Pagrindinės UAB „Baltec CNC Technologies“ (BCT) veiklos yra dalinamos į du skirtingus sektorius:
 • -Metalo apdirbimas (įmonė turi plačias technologines galimybes ir siūlo įvairias metalo apdirbimo paslaugas), precizinių mechaninių komponentų gamyba ir surinkimas;
 • -Įvairių mokslinių tyrimų ir plėtros veiklos ir jų taikymas įvairių technologijų srityje, pavyzdžiui IT, WSN ir įterptosios sistemos sveikatingumo srityje (BCTLab).
Taipogi vyksta glaudus bendradarbiavimas su Lietuvos mokslo institucijomis: Kauno technologijos universitetu, Lietuvos sporto universitetu, Lietuvos sveikatos mokslo universitetu ir Vilniaus pedagoginiu universitetu.
Pagrindinės kompetencijos
 • -Aukšta mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklų patirtis ir kompetencija IT ir įterptinėse sistemose;
 • -Vertinga komandos formavimo patirtis iš mokslo, inžinerijos, medicinos organizacijų;
 • -Patikimi ryšiai su mokslo organizacijomis, asociacijomis ir kitomis institucijomis;
 • -Ilgalaikė patirtis dalyvaujant ES finansuojamuose projektuose pagal įvairias programas (6BP, 7BP, Artems, Eureka, Eurostars ir kt.);
 • -Aukšti techniniai įgūdžiai CNC mechaninio apdirbimo srityje;
 • -Naujų metodų įgyvendinimas visose veiklose (Lean diegimas, 5S metodologija);
 • -BCT bendradarbiauja su daugiau nei 10 verslo ir mokslo įstaigų iš Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Graikijos.
 
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.baltec-cnc.com
Plačiau
1406810213_0_elinta_120x55_4v-0785d764f30c1cb4bb7d2fcac6e430aa.png
UAB „Elinta“
     
UAB „Elinta“ buvo įkurta 1991 metais kaip nedidelė mokslinių tyrimų ir gamybos įmonė. Laikui bėgant tapo svarbia Lietuvos pramonės automatizavimo srities dalyvė. Nuo pat įkūrimo įmonė stengiasi suburti aukštą kvalifikaciją turinčią komandą. Įmonės verslo strategija paremta sudėtingų, vartotojams patogių ir efektyvių automatizuotų valdymo sistemų bei originalių prietaisų sukūrimu.
Įmonė siūlo platų pramonės automatizavimo sprendimų pasirinkimą. Veiklos sritys:
 • -Prekyba automatikos ir elektronikos komponentais;
 • -Pramonės automatizavimas;
 • -Elektros ir automatikos spintų montavimas;
 • -Prekyba matavimo ir testavimo prietaisais;
 • -Kompiuterinės regos sistemų gamyba;
 • -Elektromobiliai, įkrovimo stotelės ir jų dalys;
 • -Rubbee elektrinė pavara dviračiams.
 
Pagrindinės kompetencijos
 • -3D skanerių gamyba;
 • -Procesų kontrolės automatizavimas;
 • -3D vaizdų kokybės kontrolės sistemos gamybos broko aptikimui.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.elinta.eu
Plačiau
1406810253_0_elintos_ms_120x55-bf62b725f0426fe90e8c2cb6e35f2e0f.png
UAB „Elintos matavimo sistemos“
 
UAB „Elintos matavimo sistemos“ teikia testavimo ir matavimo sprendimus ir priemones į rinką jau daugiau nei 10 metų. Pagrindiniai įmonės klientai yra įvairios laboratorijos, institutai, universitetai, įmonės, priežiūros ir komunalinių paslaugų įmonės. Organizacija nuolat gerina klientų aptarnavimą ir plečia matavimo įrangos asortimentą.
 
Pagrindinės kompetencijos
 
Pagrindinės veiklos sritys yra termografijos, metrologijos ir elektronikos įrangos tiekimas:
 • -Matavimo prietaisų ir įrangos, derinimo sistemų, testavimo įrenginių, maitinimo šaltinių tiekimas;
 • -Įrangos garantija ir po garantinis aptarnavimas;
 • -Konsultavimo paslaugos;
 • -Įrangos patikra ir kalibravimas;
 • -Termoviziniai tyrimai.
 
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.elintosms.lt
Plačiau
1406810284_0_sdg_120x55_4v-218edceca708525359257bd547a67b0f.png
UAB „SDG grupė“
     
SDG (Saugaus darbo garantas) yra konsultacijų įmonė įkurta 2002 metais. Per dešimtmetį SDG tapo rinkos lydere Lietuvoje. Bendrovė turi 11 biurų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Siekiant patenkinti klientų poreikius, įmonė nuolat kuria naujas paslaugas ir gerina savo darbuotojų kvalifikaciją. 2008 metais SDG laimėjo garbingą Europos verslo apdovanojimą (angl. European Business Awards) „Ruban d‘Honneur“ už dėmesį klientams. 2011 metais naujos verslo kryptys ir veikla įtakojo SDG grupės įkūrimą. Dabar SDG įmonių grupė yra sudaryta iš šių penkių įmonių:
UAB „SDG grupė“ – užsiima įmonių valdymu ir konsultavimu;
UAB „SDG“ – siūlo įvairias konsultacijas ir mokymų paslaugas;
UAB „SDG kodas“ –  vykdo darbo drabužių ir asmeninių apsaugos priemonių prekybą;
VšĮ „Saugi Pradžia“ – įvairūs socialiniai ir paramos projektai;
OÜ „Ohutu Töö Garant“ (Saugaus darbo garantas) –  teikia konsultacijų paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos srityje įmonėms Estijoje.
 
Pagrindinės kompetencijos
 • -Verslo konsultavimo ir mokymų paslaugos;
 • -Darbuotojų sauga ir sveikata;
 • -Darbo teisė;
 • -Priešgaisrinė sauga;
 • -Aplinkos apsauga;
 • -Profesinės rizikos vertinimas ir įvertinimas;
 • -ISO standartų įgyvendinimas;
 • -Inžinerinės paslaugos;
 • -Asmens saugos priemonės;
 • -Socialiniai projektai.
 
Įmonė taip pat bendradarbiauja su tarptautinėmis kompanijomis iš Vokietijos, Slovakijos, Estijos, Latvijos, Gruzijos ir Kazachstano.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.sdg.lt
Plačiau
1560420003_0_ibu_LETTER_small-d94008b081a57ee1a74d83cf27f57f8a.jpg
VšĮ „International Basketball University"

2019 m. VšĮ "Sveikatinimo programos" pakeitė savo veiklos kryptį ir pavadinimą VšĮ "International Basketball University"

Veiklos kryptys

Krepšinio kursai;

Sporto moksliniai tyrimai.

 

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: http://www.basketballstudies.com/
Plačiau
1461913883_0_wudang-ca51ca98c56ddaf14ffce757c5d7942e.jpg
Rytų kultūros studija „WUDANG TAO“
 
Rytų kultūros, jų kovos menai, filosofija ir išmintis jau seniai traukia europiečius. Civilizacijos laimėjimus apjungiant su senąja Rytų patirtimi, sukuriama kita mūsų gyvenimo kokybė, harmonizuojati mus supančią aplinką ir padaranti mūsų egzistenciją komfortišką bei prasmingą. Paprasčiau kalbant, šiandieniniame pasaulyje mus supa chaosas, nuolatinis skubėjimas, ligos, pykčiai ir kitos neigiamos emocijos, kurias galima pakeisti įdomia veikla, kuri gali iš esmės pakeisti mūsų kiekvieno silpnybes, priklausomybes, negalavimus į tvirto ir sveiko kūno, aiškios ir laisvos sąmonės būseną.
 
Jau nuo „TAICHI TAO“ mokyklos veiklos pradžios kolektyvas svajodavo ir galvodavo apie tokius namus, tokį klubą, kur galima būtų gerai jaustis, praktikuoti, kurti ir tobulėti. Pusantrų metų projektavimo ir statybos darbai davė būtent tokį rezultatą. Dabar turime asketiškas, minimalistinės architektūros, taciau erdvias patalpas, skirtas įvairioms prasmingoms veikloms.
 
Architektas Algimantas Kančas su entuziazmu įsitraukė į šį projektą. Jo suvokimas, formų pajutimas ir humanizmas patalpoms suteikė savitumo, šiek tiek mistikos, šiek tiek „dzeno“. Kartais atrodydavo, kad Algimantas jau seniai norėjo išreikšti tokias kūrybines idėjas ir kad tai labai artima jo pasaulėžiūrai.
 
Pavadinome studiją „WUDANG TAO“. Kodėl? Todėl, kad stengiames siekti Tao tradicija, kurią pasauliui padovanojo  Wudang kalnai. Bet koks bandymas išreikšti žodžiais, kas tai yra, beliktų vis vien tik maža dalis to, ką įprasmina ir talpina savyje sąvoka Tao. Bet kokiu atveju tai viena iš giliausių ir prasmingiausių pasulio filosofijų, gyvenimo meno ir prasmės suradimo kelių. Tao pagimdė tokias žmogaus tobulėjimo sistemas kaip wudang kungfu, o pastaroji tokius kovos menus kaip taichi quan, shinji, baqua chuan. Wudang Tao studijos tikslas suburti žmones, kurie nori atrasti sveiką ir laimingą gyvenimą, dalintis fizine ir dvasine patirtimi, kartu kurti ir augti. Pagrindinė mūsų veiklos kryptis – kovos menų puoselėjimas, tačiau žadame skirti nemažai dėmesio ir kitoms prasmingoms veikloms. Pirmiausia tai – meditacija, be pastarosios ir kovos menai, ir mūsų sąmonė, ir mūsų veikla taptų vienpusiška, o vėliau ir neharmoninga. Tikimės, kad mažoji salė puikiai tiks pasisedėjimams, jogai, mūdrų ir mantrų praktikoms, kaligrafijos pamokoms, kinų medicinai ir arbatos gėrimo ceremonijoms.
 
 
 
Mūsų studija prieinama visiems – tiek vaikams, tiek senjorams. Užsiėmimai bus suskirstyti pagal amžiaus grupes: jaunimas, suaugusieji, šeima (vaikai su tėvais). Pastarojoje grupėje, kol mamos ir tėčiai atsipalaiduos magiškame taichi judesyje, mokyklinio amžiaus vaikai mokysis kungfu paslapčių ar lazdos formų. Mamos galės palikti savo mažesniuosius piešti, šokti ar kūrybiškai žaisti, o pačios galės užsiimti savo kūno tobulinimu, praskaidrinti mintis ir suteikti pozityvias emocijas.
 
Po kantraus darbo – smagu pailsėti, pasidalinti mintimis, pasidžiaugti. Studijos antrame aukšte galėsite jaukiai įsitaisyti ant sėdmaišių, pažiūrėti filmus, mėgautis kiniška arbata. Čia esančioje mini bibliotekėlėje rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su Rytų kultūrų dvasinėmis paieškomis.
 
Tikimės, kad mūsų studija tiks ir didesnėms kolektyvų ar šeimų šventėms. Svečiams suorganizuosime ir parodysime pažintinę kovos menų treniruotę, trumpas magiškas meditacijas, ritualinius šokius, garso terapijos seansus, kaligrafijos meno pamokėles ar arbatos gėrimo ceremonijas.
 
Šiuo metu mūsų komanda nedidelė, tačiau visi su atsidavimu praktikuojame wudang kungfu meną. Studiją lankantys žmonės spinduoliuoja gera energija, yra dėmesingi ir paslaugūs vieni kitiems, tai tarsi didėlė ir graži šeima. Kviečiame ateiti ir Jus, prisijungti savo darbais, mintimis ir idėjomis, išreikšti save, surasti bendraminčių ir draugų!
 
Studijos veiklos:
-Wudang taichi ir kungfu
-Tradicinė kinų medicina
-Pilates 
-Joga Ore vaikams
-Meditacijų rytas
-Joga su Milda
-AcroYoga
-Rytietiškų tradicijų šventė
-Kundalini joga
-Tibeto medicinos studijos
-Argentinietiškas tango
 
Daugiau informacijos: www.wudang.lt
Plačiau
1509448926_0_kld_pikotera_logo_vd_v1-85f69090e6aaa8f8a5d84eb7c77bd304.jpg
UAB „Pikotera"
 
UAB "Pikotera" - tai įmonė užsiimanti elektronikos ir mechatronikos sistemų projektavimu. Klasterio bendrose veiklose šis naujas narys papildys klasterį savo žiniomis ir turimu kompetencijų bagažu, kuriant naujus sveikatos technologijų produktus, projektuojant jutiklių sistemas, belaidį duomenų perdavimą (Bluetooth 4, LoRa protokolais), programuojant mikrovaldiklius ir kuriant Windows aplinkos programas duomenims kaupti ir apdoroti.
 
Plačiau
1509449554_0_Robotikos_mokykla-d5be709f4d694290ff85d8ecb2c5cfa8.png
VšĮ „Robotikos mokykla"

VšĮ "Robotikos mokykla" dirba su technologijomis, kurias galima pritaikyti praktiškai, įtraukdami ir motyvuodami moksleivius mokytis gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos (pagal STEAM mokymo programą), tuo pačiu aprūpindami juos realaus pasaulio žiniomis, kurių reikalauja šiuolaikinis pasaulis.

Daugiau informacijos: Robotikos mokykla 

Plačiau
1516800227_0_impuls-39ea18e1cff249d5e319c7a78b00d102.png
UAB „Impuls LTU"

Veiklos kryptys

Sveikatinimo programų diegimas įmonėms kartu su kitais klasterio nariais;

Sveikatinimo produktų moksliniai tyrimai ir kūrimas;

IMPULS sporto klubų valdymas.

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: www.impuls.lt

Plačiau
1543326956_0_ekofrisa_logo_mazas_240x85-86c55f9d85476c8cd45858964afb47a5.png
UAB „Ekofrisa"

Ekologiškų ir paprastų kruopų gamyba.

UAB “Ekofrisa” - viena iš pagrindinių kruopų gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė gamina grikių, miežines, kvietines, perlines, žirnių kruopas. Kruopų gamybai reikalingą žaliavą įmonė perka iš Lietuvos ūkininkų, tai užtikrina aukščiausią kruopų kokybę. Net 82 proc. savo produkcijos UAB „Ekofrisa“ eksportuoja į įvairias pasaulio šalis: Latviją, Estiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Prancūziją, Čekiją, Lenkiją, Graikiją, Ispaniją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Izraelį, Australiją, JAV, Skandinavijos šalis.


 
UAB „Ekofrisa“ superka ir ekologiškus grūdus bei gamina ekologiškas kruopas. VŠĮ „Ekoagros“ įmonei suteikė ekologiškų produktų perdirbimo įmonės statusą, leidžiantį gaminti ekologiškas kruopas, miltus ir gaminius iš grikių lukštų.

Veiklos kryptys, kuriose UAB "Ekofrisa" ieško ir siūlo bendradarbiavimą:

1. Reabilitacijos produktai iš grikių lukštų;

2. Sveikas maistas.

Daugiau informacijos:

https://www.ekofrisa.lt/

Plačiau
1554206542_0_satimed_zalias-d7582836c243e37dff889b0a42271f91.png
UAB „SatiMed"

UAB „Satimed“ – biotechnologijų įmonė, gaminanti funkcinį maistą, maisto papildus ir kosmetiką iš kanapių ekstraktų.

Daugiau informacijos: SatiMed Phytocannabinoid Hemp Oil Products

Plačiau
1554987292_0_wipersoft_100x100-fc1863441ada47dd915692267d816ed7.png
UAB „Wiper Software“

UAB „Wiper Software“ – programavimo įmonė dirbanti su kibernetiniu saugumu įmonėms, namų vartotojams bei IT apsaugos sistemomis.

Daugiau informacijos apie vieną iš produktų: WiperSoft Antispyware

Plačiau
1570168314_0_acorus_600x315-55f3995e5dfc069a95bcecdd192c7efe.png
UAB „Acorus Calamus"

Įmonės veikla peraugo į modernią, kokybiškus ir saugius augalinės kilmės produktus gaminančią bendrovę.

Įmonės gaminama produkcija prekiaujama visose Lietuvos vaistinėse bei didžiausiuose mažmeninės prekybos tinkluose.

Daugiau informacijos: Acorus - vaistažolių ekspertai

Plačiau
1595923533_0_active_training-1e1ca3bc94f946ad19a965920b12df79.JPG
UAB „Active Training"

Active Training mokykla sėkmingai vykdo asmeninių trenerių mokymus pagal aukščiausius europinius (EREPS) ir pasaulinius (ACE) standartus. Vykdo įvairius mokymus, organizuoja seminarus ir sporto renginius. Kartu dalyvauja įvairiuose bendruose projektuose su klasterio nariais.

Daugiau informacijos: ActiveTraining

Plačiau
1627375747_0_fitodenta_logo-28da3a4bd1bb361188ed6f9e3749a9e8.png
UAB „Fitodenta"
2020 m. įsikūrusi įmonė - stratuolis, kuri veikia biotechnologijų srityje, dirba su natūralios kilmės biologinėmis medžiagomis, kurios plačiai naudojamos asmens higienoje, maiste, taip pat ir sveikatos priežiūroje. Įmonė po metų planuoja pristatyti odontologinio po-operacinio gydymo sistemos prototipą, siekiant produktų komercializavimo.
Plačiau
1598863002_0_VibraMedica_120x24_skaidrus_72dpi-65572b71f589940afb687cf5278c1e40.png
UAB „Vibramedica"

Kaune įsikūrusi sveikatinimo klinika „VibraMedica“. Klinikos filosofija - žiūrėti į žmogų kaip į visumą atrandant ligų bei negalavimų priežastis ir naudojant unikalias, mokslu pagrįstas technologijas, pašalinti susirgimų pasekmes. Panaudojant medicininius įrenginius bei technologijas, gydymo procesą klinika apjungia į vieną bendrą - diagnozavimo, sveikatinimo, treniravimosi, edukacinini procesą. Naudojama sveikatinimo technologijų visuma padeda grąžinti naturalų organizmo bei jo sistemų balansą, sumažinti arba visiškai pašalinti skausmą, nuraminti emocines įtampas, suteikti ramybės, jėgų, energijos bei pasitikėjimo savimi būseną.

Daugiau informacijos: https://www.vibramedica.lt/

Plačiau
1598604341_0_zali_zali-5cdeef75881fbb9e010fe5a69aedbf39.png
UAB „Žali žali"

Sveiko ir gyvo  maisto gamintojas.

Daugiau informacijos: www.zalizali.lt

Plačiau
1627375338_0_LOGO_URBANFOOD_2-a16df106f61bf21ab98825dcbfbf11bb.png
UAB „Kvalitetas"

Įmonė veikia ekologiško ir funkcinio maisto srityje, todėl siūlo platų asortimentą įvairių uogų, daržovių, sėklų ir žolelių pudrų. Visi Urbanfood gaminami produktai yra naturalūs, pilni vitaminų, netarastų skonių ir spalvų, o žaliavos perkamos iš vietinių Lietuvos ūkininkų.

Daugiau informacijos: Urbanfood | Sveiki produktai I Super maistas I Imuniteto stiprinimui

 

Plačiau
1627376193_0_logotipas_DIGIOPTIMA_19_10_03-b3b8459d10afa7542822c497f25953fb.png
MB „Digioptima"
„digiOPTIMA MB“ yra augantis robotikos ir IIoT startuolis Lietuvoje, kuris orientuojasi į robotikos ir skaitmeninimo produktų kūrimą ir plėtrą OEM ir kitose pramonės šakose, kurios gali padidinti vertę ir našumą.
Daugiau informacijos: digioptima.eu - Home
Plačiau
1667473495_0_bioremedium_2022_05_12-20c5febc9ffa0d28c9077e0bbc49705b.png
UAB „Bioremedium"

UAB "Bioremedium" – yra farmacijos biotechnologijų startuolis, kurio specializacija yra biologiškai aktyvių medžiagų tyrimai ir taikymas, kuriant inovatyvius farmacinius produktus, skirtus audinių regeneracijai ir ūmių bei lėtinių žaizdų gydymui. 

Plačiau
1669712005_0_romuvos_klinika-3380ac4cd8bc09f9236b2ee05f958226.jpg
UAB „Romuvos klinika"

UAB “Romuvos klinika”  – tai klinika jungianti psichologų, psichoterapeutų, psichiatrų, priklausomybių ligų ir kitus šios srities specialistus. Klinikoje yra teikiamos antrinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros medicinos paslaugos: psichiatrijos, priklausomybės ligų psichiatrijos, psichoterapijos, vaikų ir paauglių psichiatrijos, taip pat slaugos paslaugos: bendrosios praktikos slaugos, psichikos sveikatos slaugos.

Daugiau informacijos rasite apsilankę mūsų internetinėje svetainėje adresu: https://www.romuvosklinika.lt

 
 
 
Plačiau
1670233152_0_lipse-ccf020e88f18beac8195f50415b4e419.jpg
MB „Lipsė"

MB „Lipsė“ – tai perspektyvus e-sveikatos start up‘as iškovojęs nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą. 

Įmonė dalyvauja tarptautinime projekte „Inno4Health“, finansuojamame iš ITEA fondo. Šiuo metu kartu su Lietuvos partneriais kuria inovatyvų skaitmeninį įrankį kognityvinių gebėjimų testavimui ir treniravimui panaudojant psichofiziologinių parametrų monitoringą ir mentalines treniruotes (mental training).

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://e-lipse.com/ 

Plačiau
1671613578_0_kolageninis_371175_700-a316f811d150e2952d8f933a32a71b74.jpg
MB „Kolageninis"

MB Kolageninis įsikūrė 2022 m gegužės mėn. ir šiuo metu yra pirmasis gamintojas Lietuvoje, kuris gamina natūralius batonėlius su kolagenu.

Batonėliai jau yra įvertinti “Rinkis prekę lietuvišką 2022” diplomu ir jau sėkmingai parduodami internetinėje parduotuvėje, bei fizinėse parduotuvėse. Batonėliai gali būti puikus baltymų šaltinis ar tiesiog sveikas užkandis, kadangi ilgai suteikia sotumo jausmą, tačiau kalorijų kiekis yra itin mažas. Nenaudoja gaminiuose pridėtinio cukraus, batonėliai yra be gliuteno, be laktozės ir be GMO priedų. 

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://oxcollagen.lt

Plačiau
1688453293_0_zenklas-0dee55b5d2c6df82e3e5ecf2af659f50.jpg
UAB „LOTOS & KO"
UAB „Lotos & Ko“– tekstilės įmonė, siekianti sutelkti daugiau dėmesio ties visuomenės gyvenimo kokybės gerinimu ir socialinių problemų sprendimu, kuriant produktus ir paslaugas siekiant tvarios ateities.
Naudodami modernią įrangą  klostuoja ir gofruoja audinį, siuva rūbus pritaikydami naujas technologijas gamyboje sportui ir pagal spec.užsakymus (pvz. apatiniai rūbai vaikams sergantiems odos alergija, odos dermatitu). Įmonė domisi gaminių plėtra reabilitacijos srityje.
 
Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://lotosko.com/lt/
Plačiau
1690268566_0_logo_transparent_background-1ca965d4bbcd227660ed5437f173597f.png
UAB „Vilimed“

UAB „Vilimed"- specializuojasi inovatyvių medicininių prietaisų kūrimo, sertifikavimo ir komercializavimo srityse. Šiuo metu įmonė dirba ties terapiniu įrenginiu VILIM ball, kuris yra skirtas rankų tremorui mažinti. 

 Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://vilimed.com/lt/home/

Plačiau
1690357222_0_symedic_logo-016bb117de2d14afbc93e419f8c0c26b.jpg
UAB „Symedic“

UAB „Symedic” – startuolis, kuris šiuo metu kuria medicinos programinės įrangos produktus sveikatos priežiūros įstaigoms ir ieško naujų bendradarbiavimo galimybių su medicinos prietaisų  kūrėjais ir kitais partneriais.

  Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://symedic.lt/

Plačiau
1700132764_0_Integral_Solution_logo-89057d66683aba9a2cb7060d75cc8fc8.png
UAB „Integral Solutions“

UAB „Integral Solutions“ specializuojasi mikrobiotos tyrimų srityje, kurdamas transformuojančius sveikatos ir aukščiausio našumo sprendimus.

Dar viena iš įmonės išskirtinių veiklos krypčių yra psichobiotinių medžiagų - naudingų mikroorganizmų, galinčių teigiamai paveikti psichikos sveikatą - tyrimai.

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://integralsolutions.lt/

Plačiau
1720074442_0_2AM_HEALTH_Final_4-e2dbab5c4b66e7742c8845051a5d608d.png
MB „2AM Health“

2AM Health yra specializuota konsultacinė įmonė, padedanti įvesti medicininius produktus į rinką, pasitelkiant platų tarptautinių ekspertų ir investuotojų tinklą.

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje adresu: https://www.2amhealth.com/

Plačiau