Naujienų archyvas

Pradėtas įgyvendinti projektas „Tarptautinių tinklų vartai į Vokietiją“

Sveikatingumo klasterio „iVita“ koordinatorius „UAB „De Futuro” 2017 m. balandžio mėn. 3 d. pradėjo įgyvendinti projektą „Tarptautinių tinklų vartai į Vokietiją“ (InterGatesDE) pagal Baltijos jūros regiono projekto „BSR Stars“ priemonę „Inovacijų ekspresas“. Šio projekto metu bendradarbiavimas vyks tarp sveikatingumo klasterio „iVita“ narių ir MVĮ tinko "InoSpeed" iš Vokietijos.

Pagrindinis projekto tikslas yra organizuoti tarptautinius susitikimus ir darbo grupes, skatinant dalintis pažangiomis technologijomis ir inovacijomis tarp Lietuvos ir Vokietijos SVV įmonių, siekti tinklinio bendradarbiavimo, sukurti naują tarptautinį konsorciumą ir kartu parengti paraišką naujam mokslinių tyrimų projektui.

Bendradarbiavimas suteiks galimybes pasidalinti sveikatos priežiūros technologijų, sporto ir mokslo inovacijų, e- Health  ir „know – how“ patirtimi tarp dviejų šalių - Lietuvos ir Vokietijos įmonių.

Projekto metu bus vykdomos veiklos:

  • Seminarai ir susitikimai su darbo grupėmis.
  • Tinklinis bendradarbiavimas.
  • Technologijų/žinių perdavimas.
  • Galimybių studijos ir bandymai.

2017 m. gegužės mėn. 4-5 dienomis įvyko pirmieji susitikimai Lietuvoje, kuriuose dalyvavo UAB „De Futuro“ atstovė D.Vertelkienė, UAB „Baltec CNC Technologies“ atstovas G.Rimša, Lietuvos sporto universiteto atstovas A.Mačiukas, Lietuvos sporto universiteto rektorius A.Ratkevičius, prof. A.Stasiulius ir Augletics GmbH atstovai F.Holstein ir H.Jelsch.

Susitikimo metu buvo detaliai planuojamos projekto veiklos, aptariami darbai, o taip pat Augletics Gmbh UAB „De Futuro“ ir Lietuvos sporto universiteto „iPulsus“ studijai perdavė naudoti tyrimams ir tolimesniam produkto vystymui jų sukurtą irklavimo treniruoklį.

Pagrindinis konsultacijų tikslas buvo numatyti kokius būtų galima atlikti tyrimus, pasinaudojant LSU moksliniu potencialu ir techninėmis galimybėmis, kad toliau vystyti šį treniruoklį bei užtikrinti treniruočių metodikų ir testavimo procedūrų įdiegimą į irklavimo treniruoklio konsolę. Taip pat susitarta dėl technologinių darbų treniruoklio tolimesniam vystymui.