Naujienų archyvas

Registruokitės į būsimus HAePPI internetinius kursus, kaip dalyvauti viešųjų pirkimų konkursuose

Ieškome įmonių ir organizacijų, besidominčių viešaisiais pirkimais. Norime pakviesti studentus (MVĮ, viešąsias įstaigas, universitetus ir kt.) dalyvauti HAePPI mokymo kursuose, kurie padės suprasti šį sudėtingą instrumentą ir suteiks supratimo, kaip dalyvauti inovatyviuose viešųjų pirkimų konkursuose.

 

HAePPI mokymo kursas, kuris bus nemokamas ir atviras bet kuriai suinteresuotai šaliai, pasiūlys 30 valandų trunkančius mokymus pagal penkis skirtingus modulius:

-Supažindinimas su viešaisiais pirkimais, susijusiais su MVĮ, kur gausite bendrą šios priemonės, jos pranašumų ir pagrindinių finansinių klausimų apžvalgą;

-Viešieji konkursai, išmokti visus reikiamus įgūdžius suprasti ir atsakyti į viešuosius konkursus, mokėti skaityti pasiūlymą ir parengti savo pasiūlymą;

-Inovatyvių sprendimų viešieji pirkimai (PPI) ir ikiprekybiniai pirkimai (PCP). Sužinosite apie skirtingus inovacijų įsigijimo būdus per viešuosius pirkimus;

- Konkursų sekimas ir palaikymas, žinoti, kaip ieškoti konkursų ir kur rasti išorinę pagalbą;

-Projektų ir inovacijų valdymas, norint suprasti pagrindus, kaip sėkmingai valdyti ir stebėti PPI projektą.

HAePPI mokymo kursą sudarys interaktyvi mokymosi medžiaga, tokia kaip vaizdo įrašai, pristatymai, viktorinos, vadovėlių rinkinys su visa reikiama informacija kiekvienam moduliui ir papildomi skaitiniai, padėsiantys pagilinti žinias įvairiomis dominančiomis temomis.

 

Kursai prasidės 2022 m. gegužės mėn., o mokymosi kelionę galite planuoti jums patogiu metu, nes mokymų kursas bus pasiekiamas per el. mokymosi platformą visiškai nemokamai.

 

Jei jus domina registruotis į šį kursą, užpildykite formą kurso svetainėje ir gausite pranešimą, kai kursai bus prieinami čia.